התקנת מצלמות אבטחה - GNET

רמי גולן. מערכות תקשורת מיגון ואבטחה.

התקנת מצלמות אבטחה ברחובות

רחובות העיר המדע והתרבות כל כך מגוונת, וכן עיר רחובות זכתה בלא מעט כתרים ומדליות ויש על מה כי בעיר רחובות ניתן למצוא את הכול, בתי עסק קטנים וגדולים, מוסדות חינות לכל הגוונים וגילאים, לא מעט מקומות בילוי מאוד מבוקשים, מרפאות, מבנים תעשייתיים ומשרדים, מקומות לאירועים, מכון וויצמן, פארקים וגינות, פקולטה לחקלאות ועוד.

בעיר רחובות מתגוררות אוכלוסיות שונות כולל תיירים רבים והיא גם עשירה בהיסטוריה מעניינת. תוכלו לפגוש המון צעירים, משפחות צעירות וותיקות, מבוגרים ולא מעט תינוקות וילדים. העיר כולה שוקקת חיים ותרבות, בילויים ופנאי מגוון לאורך כל ימות השנה, יחד עם זאת ניתן לשמוע גם על אירועים חריגים הקשורים לאבטחה בעיר במקומות השונים בעיר ולתושבים, לכן ישנו צורך במתן רמת מיגון נוספת על ידי התקנת מצלמות אבטחה ברחובות בשכונות רבות.

למה כדאי לבחור בשירותי התקנת מצלמות אבטחה ברחובות של חברת G-NET?

אנו בחברת G-NET מתמחים בהתקנת מצלמות אבטחה מזה שנים רבות. אנו בעלי וותק רב ומעניקים התקנת מצלמות אבטחה ברחובות ברמה המקצועית ככל הניתן ומספקים לקהל לקוחותיו מגוון של ציוד מקצועי ומוביל בשוק בהתאמה למגוון של מטרות וצרכים. לאור הביקוש למענה מידי והתקנה מהירה, אנו מעניקים זמינות של עבודה 24 שעות ביממה עם מסוגלות גבוהה של מתן מענה לכל בעיה או תקלה כולל פתרונות יעילים ומהירים. אצלנו תמצאו מגוון של שירותי אבטחה במחירים אטרקטיביים כמו:

סוגי מצלמות אבטחה קיימות בשוק

לאור הטכנולוגיה המתקדמת ופיתוח טכנולוגי בעולם, ניתן לראות כיום בשוק מגוון רחב מאוד של מצלמות אבטחה ברמות איכות שונות של חברות מובילות ושל חברות צעירות יותר. מצלמות אבטחה פשוטות וקלות להתקנה עד למערכות שלמות של מצלמות אבטחה עם פונקציות שונות המקנות יתרונות רבים בהתאם לצורך ודרישה. בעיקר ניתן למצוא מצלמות אבטחה עם חיבור חוטי, חיבור אלחוטי המתחברות לאינטרנט ומלמות IP.

מצלמות אבטחה עם חיבור חוטי דורשות הליך התקנה מורכב יותר וארוך זמן, לעומת מצלמות אל חוטיות אשר אינן דורשות שום חיבור מעבר לשקע חשמל וחיבור לאינטרנט. ישנן מצלמות אבטחה עם חיישני תנועה וראיית לילה אשר מתאימות יותר לשימוש חיצוני כמו חצרות, גינות, אולמות וכו'. וישנן מצלמות פשוטות יותר שהן מתאימות לשימוש ביתי או נימי לחללים קטנים יותר כמו סלון ביתי, חדר ילדים, מחסנים, גני ילדים ועוד.

תהליך התקנה של מצלמות אבטחה ברחובות

תהליך התקנת מצלמות אבטחה ברחובות יתבצע באופנים שונים מכיוון שכל מבנה או שטח יהיה זקוק לסוג של מצלמות שונה, לכמות ציוד בהתאם לצורך ובהתאם למה שנכון וצריך, בהתאם לסוג של מצלמות אבטחה בין אם מדובר במצלמות אל חוטיות לבין אם מדובר במצלמות הדורשות התקנה מורכבת יותר. יחד עם זאת ישנם הליכים בסיסיים להתקנת מצלמות אבטחה ברחובות, כמו:

  • בשלב ראשוני הצוות המקצועי של G-NET יהיה חייב לבחון את השטח המיועד עבור ההתקנה ולהתאים את הציוד המתאים והנדרש בהתאם למטרותיו של הלקוח.
  • לאחר מכן ישנו צורך בלהכין את כל השטח עבור ההתקנה של הציוד.
  • שלב הבא הוא השלב של ההתקנה כולל העברת כבלים או חוטים במידת הצורך.
  • בשלב סיום לאחר ההתקנה של כל הציוד, מגדירים את המערכת ובודקים שהיא אכן פועלת כראוי.

כמו שניתן להתרשם, שאם חברת G-NET אפשר להיות הכי בטוחים ומוגנים שיש, אז צרו קשר כבר היום לקבלת הצעה הכי משתלמת להתקנת מצלות אבטחה בעיר שלכם או לחלופין אתם יכולים לתאם איתנו אפיון מערך מצלמות אבטחה לבית שלכם או בעסק ללא עלות וללא תשלום התקשרו אלי – רמי גולן 050-6718202 ואל תישארו ללא אבטחה!

השירותים שלנו

לייעוץ והצעת מחיר אנא השאירו פרטים או התקשרו: 050-6718202

השאירו פרטים ואחזור אליכם

אתם במרחק כמה שניות משירות יוצא מן הכלל

דילוג לתוכן