התקנת מצלמות אבטחה - GNET

רמי גולן. מערכות תקשורת מיגון ואבטחה.

אודות

רמי גולן GNET התקנת מצלמות אבטחה

נעים מאד להכיר,
שמי רמי גולן, מתקין מצלמות אבטחה מוסמך ומקצועי וכאמור G-NET זה ה"בייבי" שלי. למעשה את דרכי המקצועית בתחום מערכות תקשורת, מערכות אזעקה ומיגון, מצלמות אבטחה ובקרות כניסה, התחלתי לפני שנים בארצות הברית. מעבר להתמקצעות שרכשתי מעבר לים (לאוקיאנוס לשם דיוק), ארצות הברית היא 'אוניברסיטה' ללימוד יחסי בית עסק למול לקוח.

שני אלה – הגישה המקצועית והשירותית ברמות שאינן נהוגות כאן בארץ – באו איתי מארצות הברית עם חזרתי לארץ.

כדי לבצע את ההתאמות הנדרשות להקמת וניהול עסק בישראל עברתי קורס מנהל טכני במכללה למנהל טכני, ואז הקמתי את G-NET מערכות תקשורת מיגון ואבטחה.

היתרונות והחוזקות של G-NET

  • שיטה – לתוצאות מעולות אפשר להגיע רק כשעובדים על פי שיטה בדוקה ומוסדרת: קודם מאפיינים צורך, על בסיס האפיון מתכננים, ורק אז מבצעים על פי התוכנית שנקבעה. כך אין חריגות בלוחות זמנים, בחומרי גלם נדרשים ובעלויות שנקבעו.
  • דייקנות – כשבראש המערכת עומד פדנט דברים מתנהלים כך: שעה זו שעה, מילה זו מילה ומילימטר זה מילימטר וכמובן, הקפדהעל כל פרט. לא ליד… לא כאילו… ולא בערך…
  • מסירות –  כדי שנוכל לעמוד בכל מילה, לדייק בלו"ז ובאיכות הביצוע אין אצלנו מצב שעובדים על שני פרויקטים במקביל. כשאנחנו אצלך, אנחנו אצלך!!! לא עוזבים באמצע לפרויקט אחר. 
  • אחריות – מי שעומד בראש הוא גם האחראי – ככה אנחנו עובדים ב-G-NET. אני אחראי לכל דבר ועניין, לניהול הצוות שעובד אצלך, לייעוץ, לתכנון, לביצוע.
  • כתובת – בהמשך ליתרון האחריות אני גם הכתובת הישירה בשבילך לכל דבר ועניין. לא מעסיק קבלני משנה ולא מריץ לקוחות דרך מזכירות ואנשי מכירות. התקשורת שלך מתבצעת ישירות מולי ואיתי. 
  • בקרת איכות – לקפדנות ולפדנטיות יש מעלה נוספת, אני לא יודע ולא יכול לעגל פינות. עניין של אופי. מכאן גם ההקפדה על שימוש במערכות,רכיבים וחומרי גלם מהמותגים המובילים שנותנים גב למוצר שהם מספקים.
  • הליטוש האחרון – בסיום ביצוע כל פרויקט – מנקים. אם פדנט אז עד הסוף, ומכאן ההקפדה על ניקיון וסדר במהלך העבודה וכמובן גם בסיומה.

שניפגש? נדבר?
050-6718202

shachar maidenbaum
shachar maidenbaum
01/06/2023
Friendly and efficient. Included a visit for consultation and pricing and a second visit for the work (They installed a network throughout my house). עשו אחלה עבודה בתכנון והתקנת רשת מחשבים בבית שלנו, ביעילות ובנחמדות
Mazal Nisner
Mazal Nisner
30/05/2023
Friendly and fixed problems well
gal yaakov
gal yaakov
16/05/2023
התקשרתי, קיבלתי מענה מפורט.. התרשמתי ורמי הגיע לאחר 24 שעות. כשנפגשנו הרושם הראשוני המשיך.. מקצוענות מהירות ואדיבות. העבודה גמורה ואני מבסוט, ממליץ!
Pearl Remodeling
Pearl Remodeling
03/05/2023
רמי מקצועי ואחראי, הוא מתקשר טוב מאוד והוא זמין לנו מתי שצריך.
Serge Dubnik
Serge Dubnik
01/05/2023
Very good service!
Ania Fraiman
Ania Fraiman
28/04/2023
המתקין מקצועי
Ofir Patishi
Ofir Patishi
24/04/2023
הזמנתי את רמי לטיפול בבעיית רשת מהקומה למעלה לקומה למטה, רמי השחיל כבל רשת מנקודה לנקודה במהירות ביעילות, בדק מהירויות וייעץ איך לטפל בבעיות מול חברת התקשורת. אין מילים. מקצוען
Avi Sivila
Avi Sivila
29/03/2023
מתקין מקצוען!!!שירות טוב ומחירים נוחים לכל כיס!! ממליץץץ
איתמר מליחי
איתמר מליחי
29/03/2023
שירות פצצה במחיר טוב נהניתי מהשירות ממליץ בחום

השירותים שלנו

לייעוץ והצעת מחיר אנא השאירו פרטים או התקשרו: 050-6718202

השאירו פרטים ואחזור אליכם

אתם במרחק כמה שניות משירות יוצא מן הכלל

דילוג לתוכן