תקשורת מחשבים ואינטרנט

תקשורת מחשבים ואינטרנט

נקודות רשת, סידור ארונות תקשורת, ריפיטרים

אנחנו חיים בעידן בו הכול מתנהל דרך רשתות תקשורת, WI-FI ולאחרונה הסיבים האופטיים. די במניין שלוש הרשתות המרכזיות בלעדיהן אנחנו כמו אבודים: רשת תקשורת מחשבים,רשת אינטרנט וטלפוניה. אמנם במרבית המקרים מדובר ברשתות תקשורת משולבות, ועדיין, כולן צריכות תשתית, נקודות רשת, ארונות תקשורת ו... מקצוען שיבצע את העבודה.

בעצם, רק "טכנאי רשתות תקשורת" שידע להתקין או לפרוס תשתיות תקשורת זה ממש לא מספיק. מדובר במערכות משולבות ומורכבות שדורשות מיומנות, ניסיון וידע:
  • לתכנון והקמת תשתיות תקשורת במידה ואלה לא קיימות או להטמיע רשת תוך שימוש תשתיות קיימות (צנרת פנימית)
  • למיקום נקודות הרשת, המתגים, הרפיטרים (מגבירי כוח) במוקדים הנכונים ובהתאמה להתנהלות וצרכי בני הבית, בית העסק, המשרד, הארגון, המתחם...
  • התקנת וסידור ארון תקשורת שמתאים למספר נקודות הרשת ול"רוחב" התשתית. לחווט, לרכז ולחבר אליו את כל 'הצרכנים'
  • ביצוע אינטגרציה בין רשת התקשורת למערכות המתממשקות אליה כמו: רשת מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ועוד.

וכדי שכל אלה יבוצעו על הצד הטוב ביותר בעלות הנמוכה ביותר אנחנו ב GNET - מערכות תקשורת מיגון ואבטחה, פועלים על פי שיטת עבודה המושתת על שלושה שלבים: איפיון מעמיק >>> תיכנון מדוקדק >>> ביצוע מעולה!!!
וכדי לתרגם מילים למעשים, אני, רמי גולן, הבעלים של GENT מוכן לבוא עד אליך כדי לבצע את שלב 1:

אפיון רשת התקשורת אצלך בבית או בבית העסק ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך.
הנה הטלפון הישיר שלי: 050-671-8202


שיטת העבודה שלנו פועלת לטובתך גם בשלב הביצוע בשטח:

הצד החיובי של מנהל קפדן – כשבראש המערכת עומד פדנט דברים נראים אחרת. שעה זו שעה, מילה זו מילה ומילימטר זה מילימטר. זאת ועוד, כדי שנוכל לעמוד בכל מילה, לדייק בלו"ז ובאיכות הביצוע אין אצלנו מצב שעובדים על שני פרויקטים במקביל. כשאנחנו מתחילים פרויקט רשתות תקשורת אחד לא עוזבים באמצע לאחר.

מי שעומד בראש הוא גם האחראי – ככה אנחנו עובדים ב-GENT. יש רק אחראי אחד. הבעלים!!! אני אחראי לכל דבר ועניין, לניהול הצוות שעובד אצלך, לייעוץ, לתכנון, לביצוע ואני גם הכתובת הישירה בשבילך לכל דבר ועניין. לא מעסיקים אצלנו קבלני משנה ולא מריצים לקוחות דרך מזכירות ואנשי מכירות.

בקרת איכות מחמירה – לקפדנות ולפדנטיות יש מעלה נוספת, הוא לא מאפשרת לנו לעצום עין או לעגל פינות. עניין של אופי. מכאן גם ההקפדה על שימוש בכבלי התקשורת ורכיבי הרשת בעלי תקן, המתגים, הרפיטרים, ארונות התקשורת... כולם מהמותגים המובילים. כך, כשלכל מוצר יש בית וגב, ולך יש שנתיים אחריות מלאה.

ובסיום כל פרויקט... מנקים. אם פדנט אז עד הסוף, ומכאן ההקפדה על ניקיון וסדר במהלך העבודה וכמובן גם בסיומה. אוספים את הניילונים, האריזות, שאריות החוטים, מנקים את אבק הקידוחים (אם קדחנו)... מה שנקרא: הליטוש האחרון. 

לתיאום אפיון רשת התקשורת שלך או בעסק ללא עלות וללא תשלום התקשרו אלי – רמי גולן 050-671-8202
לייעוץ והצעת מחיר אנא השאירו פרטים או התקשרו: 050-671-8202