מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה

מצלמות במעגל סגור אותן ניתן להתקין במיקומים אסטרטגיים בבית או בעסק

רצית מצלמות אבטחה באיכות מעולה, רצית מחיר מצויין,
ועל הדרך קיבלת גם שירות מדהים ומקצוענות של מביני עניין!

סיבות רבות מגדירות את הצורך במצלמות אבטחה, אם מדובר במצלמות האבטחה לבית הפרטי ובין אם מצלמות אבטחה לעסק. בשני המקרים, בראש וראשונה, הן נועדו: להגביר את גורם הביטחון וההרתעה, למנוע גניבה או נזקי רכוש. במקרה של מצלמות אבטחה לעסק, הן מאפשרות לך גם: שליטה ומעקב אחר פעילות העובדים, הלקוחות או התרחשות במחסנים רמפות העמסה ועוד.

בנוסף, מצלמות אבטחה חשובות במיוחד לאלה שזקוקים לעין המשגיחה שלנו, כמו ילדים והורים מבוגרים הנמצאים תחת השגחת מטפלים. אגב, כל סוגי המצלמות פועלות 24/7 והן מאפשרות ניטור מכל מקום בעולם. מכאן ברור שרק מקצוען ומנוסה בתחום יכול לאפיין את הצורך, לבחור את המצלמות המתאימות, לתכנן את הפריסה האופטימלית, הכל כדי להשיג מקסימום כיסוי ויעילות במינימום עלות. ונתחיל ב:

הצעה שכדאי לך לקחת בשתי ידיים

אני, רמי גולן, הבעלים של חברת GNET - מערכות תקשורת מיגון ואבטחה, אגיע אליך ולאפיין את מערך האבטחה הדרוש לך.
כל זאת ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך כלפי.
הנה הטלפון הישיר אלי: 050-671-8202

כי זו הדרך בה GNET פועלת

לגיבוש מערך מצלמות אבטחה הכי יעיל - מקדימים תכנון מקצועי שנשען על אפיון הצורך ועל התנהלות הבית או בית העסק ביום-יום. רק כך ניתן להשיג מקסימום כיסוי במינימום השקעה.

לא מעסיקים קבלני משנה! – כבעל החברה - אני אחראי על ה-כ-ל!!! על הייעוץ המקצועי, האפיון, התכנון התמחור, ליווי צמוד לצוות שמבצע את הפרויקט שלך מתחילתו ועד סיומו... אני הכתובת שלך לכל דבר ועניין. דברים מבוצעים נכון וטוב כשיש קברניט אחד לאניה.

צוות לא עובד על שני פרוייקטים במקביל – פדנטיות היא מילת מפתח ב-GENT. שעה זו שעה, מילה זו מילה, מילימטר זה מילימטר. אין מה לעשות הדיוק והקפדנות זה אצלי באופי, כך אני מנהל את החברה, וכדי שאוכל לעמוד בכל הבטחה, התחייבות ואיכות ביצוע - צוות הביצוע לא עובד בשני אתרים במקביל אלא מרוכז רק בפרויקט שלך!

בקרת איכות מחמירה – זה קשור לתכונת הפדנטיות והקפדנות. כל חומרי הגלם הם בעלי תקן, התקנת מצלמות האבטחה בין אם מצלמות אבטחה לבית ובין אם לעסק בין אם מצלמות אבטחה אלחוטיות, IP או מצלמות אבטחה נסתרות, כולן רק מיצרני מותגים מובילים כך שלכל מוצר יש בית ויש גב. ולכן, לכל התקנה ניתנים 24 חודשי אחריות מלאה.

ובסיום כל פרויקט... מנקים. אם פדנט אז עד הסוף, ומכאן ההקפדה על ניקיון וסדר במהלך העבודה וכמובן גם בסיומה. אוספים את הניילונים, האריזות, שאריות החוטים, מנקים את אבק הקידוחים (אם קדחנו)... מה שנקרא: הליטוש האחרון. 

לתיאום אפיון מערך מצלמות אבטחה לבית שלך או בעסק ללא עלות וללא תשלום התקשרו אלי – רמי גולן 050-671-8202
לייעוץ והצעת מחיר אנא השאירו פרטים או התקשרו: 050-671-8202