בקרות כניסה

בקרות כניסה

מערכות שליטה ובקרה: קודנים אינטרקום ועוד׳.

במקביל לכניסת ה"דיגיטל" לחיינו גם בקרות הכניסה עברו בעשור האחרון מהפכה החל ממערכות האינטרקום לבית פרטי ועד לבקרות כניסה מנוהלות מחשב בארגונים ובמתחמים גדולים.

כן, מערכות בקרות כניסה כיום משוכללות יותר, מתקדמות יותר והן מציעות קשת רחבה של: אמצעי זיהוי, שליטה, פיקוח, מידור וסינון מורשי כניסה – לבית, לעסק, למכון, למעבדה, לשכת המנכ"ל, חדר הניתוח, מתחם פרטי, ... ועוד. מכאן ברור, התקנת בקרות כניסה, זו עבודה למקצוענים שמכירים היטב את גלריית המערכות, יודעים לתת מענה לכל צורך ופועלים לפי שיטה בדוקה ומוכחת: 

איפיון מעמיק >>> תיכנון מדוקדק >>> ביצוע מעולה!!!
כי רק כך מובטחת לך מקסימום שליטה במינימום הוצאה.

לכל אתר, בית, מתחם, עסק יש את צורכי האבטחה שלו, את מורשי הכניסה, את כללי המידור, את דרישות ההתקנה ומפרטים טכניים שונים... ואת כל אלה צריך לשקלל כדי לאפיין את מערך בקרות הכניסה ובהמשך לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר. לכן, לפני שמחליטים על בקרת כניסה ביומטרית... אינטרקום עם קודן או  אינטרקום אלחוטי IP משולב מצלמה, החלטנו להניח לפניך את ההצעה הבאה:

אני, רמי גולן, הבעלים של חברת GNET - מערכות תקשורת מיגון ואבטחה, אגיע לאפיין את מערך בקרות הכניסה גם אם מדובר "רק" באינטרקום לשער או אינטרקום לבניין.
הכל ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך.
הנה הטלפון הישיר שלי: 050-671-8202 

ומי שיבחר בנו לבצע את הפרויקט ייהנה מעוד כמה יתרונות חשובים:

יש לך כתובת! – ככה אנחנו עובדים ב-GENT מערכות תקשורת מיגון ואבטחה. לכל דבר ועניין יש רק אחראי אחד. אני, הבעלים, ואני אחראי על ה-כ-ל!!! על הייעוץ המקצועי, האפיון, התכנון, התמחור ועל הליווי של הצוות המבצע. לכן, אני גם הכתובת הישירה שלך לכל דבר ועניין.

מסירות טוטאלית – כשבראש המערכת עומד פדנט זה מחלחל למטה עד לאחרון העובדים. ולכן כשאנחנו מתחילים פרויקט התקנת מערכות כניסה או אינטרקום לבית דירות נעבוד ברצף עד לסיום העבודה לשביעות רצון הלקוח. אין אצלנו מצב שעובדים על שני פרויקטים במקביל.

בקרת איכות מחמירה – מאחר והקפדנות והדיוק זה אצלנו באופי אנחנו לא מסוגלים לעגל פינות. חומרי הגלם הם בעלי תקן, בקרות הכניסה כולן רק מהמותגים המובילים כך שלכל מוצר יש בית ויש גב. לכן, באפשרותנו לתת על כל פרויקט שנתיים אחריות מלאה.

ובסיום כל פרויקט... מנקים. אם פדנט אז עד הסוף, ומכאן ההקפדה על ניקיון וסדר במהלך העבודה וכמובן גם בסיומה. אוספים את הניילונים, האריזות, שאריות החוטים, מנקים את אבק הקידוחים (אם קדחנו)... מה שנקרא: הליטוש האחרון.  

לתיאום אפיון מערך מערכות כניסה שלך או בעסק ללא עלות וללא תשלום התקשרו אלי – רמי גולן 050-671-8202
לייעוץ והצעת מחיר אנא השאירו פרטים או התקשרו: 050-671-8202