מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

התקנת מערכות אזעקה מאושרות על ידי חברות הביטוח מערכות קוויות ואלחוטיות

יעילותה של מערכת אזעקה היא תוצאה של אפיון מדוקדק ובניית תוכנית כיסוי בהתאמה לצורך ולהתנהלות בני הבית, העסק או כל אתר ומתחם שדורשים הגנה. כשאפיון מקצועי מבוצע ע"י מומחה התוצאה היא אחת  -  מקסימום כיסוי במינימום הוצאה.

בכל כמה שניות מתבצעת פריצה בישראל ויותר מ-50% מהתלונות המוגשות למשטרה הן בגין פריצה, גניבה ועבירות רכוש. מכאן ברור מדוע מערכות אזעקה לבית כמו גם מערכות אזעקה לעסק הפכו למוצר צריכה בסיסי. זאת ועוד, למול הנועזות והתחכום שמגלים הפורצים, מתמידות יצרניות מערכות האזעקה לחדש ולפתח קשת רחבה של מוצרי אבטחה רגישים יותר, מתקדמים יותר ויעילים יותר.

לכן, הרבה לפני שמחליטים האם מערכת אזעקה קווית או מערכת אזעקה אלחוטית?... גלאי נפח פאסיבי או גלאי אקטיבי?... ושאר מרכיבי מערכת, חשוב להקדים ולברר את הצורך האמיתי, את מבנה הבית, את גודל וצורת החללים, את מאפייני התנהלות הבית (או העסק) ועוד רשימה ארוכה של משפיעי החלטה על הבחירה במערכת האזעקה המתאימה. וכאן GNET – מערכות תקשורת מיגון ואבטחה נכנסת לתמונה עם...

הצעה שקשה לסרב לה

אני, רמי גולן, הבעלים של חברת GNET -  אגיע אליך ולאפיין את מערך האבטחה הדרוש לך.
כל זאת ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך כלפי.
הנה הטלפון הישיר אלי: 050-671-8202 

ויחד איתי מגיעים עוד יתרונות רבים:

אופן הביצוע שמקורו באופי הבעלים
אני פדנט שדורש מעצמי ומצוותי העבודה שלי מסירות מוחלטת ללקוח. ולכן דיוק על המילימטר, עמידה בלוחות זמנים ובכל הבטחה והתחייבות שנתנו זה הרבה מעבר לרמת השירות. זה באופי. זו גם הסיבה מדוע צוות אחד לא עובד בשני אתרים במקביל אלא מרוכז אך ורק בפרויקט שלך מתחילתו ועד לסיומו! 

לא מעביר התקנת מערכות אזעקה לקבלני משנה
מאחר ואני אחראי על ה-כ-ל!!! על האפיון, התכנון התמחור, הביצוע המושלם... אני הכתובת שלך לכל דבר ועניין. לא מעבירים אותך למחלקת מכירות, לנציגי שירות ולא מפילים אחריות על קבלן שלא שייך ל -GENT. לכל שאלה, בקשה, צורך - אני כאן בשבילך. 

בקרת איכות מחמירה ועמידה בדרישות הביטוח
זה קשור להיותי פדנט וקפדן. כל מערכות האזעקה - בין אם מערכות אזעקה אלחוטיות או מערכות אזעקה קוויות משולבות מצלמות אבטחה - כולן עומדות בתקן 1337 (תקן מערכות אזעקה ישראלי) והן עונות לדרישות סוקרי חברות הביטוח. זאת ועוד, כל האזעקות לבית... למשרד... לבית, ולעסק הן מערכות של המותגים המובילים בעולם. לכולם יש בית, יש גב, ולכן אין לי בעיה בסיום הפרויקט להעניק לך 24 חודשי האחריות מלאה על המוצרים ועל העבודה! 

ובסיום כל פרויקט...
מנקים. אם פדנט אז עד הסוף, ומכאן ההקפדה על ניקיון וסדר במהלך העבודה וכמובן גם בסיומה. אוספים את הניילונים, האריזות, שאריות החוטים, מנקים את אבק הקידוחים (אם קדחנו)... מה שנקרא: הליטוש האחרון.  

לתיאום אפיון מערכת האזעקה המתאימה לכם ביותר ללא עלות וללא תשלום התקשרו אלי – רמי גולן 050-671-8202
לייעוץ והצעת מחיר אנא השאירו פרטים או התקשרו: 050-671-8202